UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur 16003304
nr 1600 3304
Bordsur
+ konsol, Lenzkirch, rokokostil. Höjd: 17 + 36
Kondition: stearinfläckar på konsol, slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 februari 2024
kl 20:24:40
26/2 19:23:03
26/2 20:09:35